Návrh interiéru

1. Cenová ponuka

Návrh interiéru začíname cenovou ponukou návrhu. Pre vytvorenie cenovej ponuky potrebujeme od Vás pôdorys miestností. Ak nemáte pôdorys k dispozícií vieme vytvoriť cenovú ponuku na základe skice s rozmermi a aktuálnymi fotkami miestností. Súbory a fotky môžte nahrať priamo na našu stránku cez voľbu cenová ponuka v hlavnom menu. Cenovú ponuku Vám vypracujeme do 24 hodín.

2. 2D návrh dispozície

Po odsúhlasení cenovej ponuky spolu preberieme Vaše predstavy o dispozícií, farebnom riešení a použitých materiáloch. Preberieme ktorý nábytok bude robený na mieru a ktorý zo sériovej výroby. Požiadavky spracujeme do 2D návrhu v ktorom ešte spoločne doladíme prípadné zmeny.

3. Odovzdanie návrhu

Pred konečným výstupom posielame niekoľko pracovných vizualizácií na kontrolu farieb, materiálov a obkladov. Celkovým výstupom našej práce je prezentácia ktorá obsahuje fotorealistické vizualizácie všetkých miestností z niekoľkých pohľadov, 360 stupňové virtuálne prehliadky miestností, 2D pôdorysy, zoznam nábytku a spotrebičov a kladačské plány. Pre nábytok robený na mieru poskytneme výrobné výkresy pre stolárov.